Biz Kimiz?

Merhaba!

DOKTORUS Medikal Akademi, kuruluşundan bu yana, Türkiye sağlık meslek grubu çalışanlarının gereksinim duydukları sürekli eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere, kendi alanlarında uzman eğitimci ve klinisyenleri katılımcılarla buluşturarak uygulamalı deneyim paylaşım ve kişisel gelişim organizasyonlarında öncü olmuştur.

DOKTORUS Medikal Akademi, mevcut mesleki ve idari sorunlar için pratik bilgi ve deneyimin yanı sıra yetkinlik artırıcı eğitimler sunan alternatif bir eğitim rotasıdır.

DOKTORUS Medikal Akademi, kuruma özel ihtiyaç ve beklentilerine paralel Kurumsal seminer ve danışmanlık programları oluşturmanın yanı sıra sağlık profesyonellerinin zamanla artan eğitim gereksinmelerini karşılamak üzere bireysel katılımlı Teknik eğitim organizasyonları yürütmektedir.

DOKTORUS Medikal Akademi, uluslararası alanda başarıyı yakalamış öncü kurum ve eğitmenleri Türkiye sağlık profesyonelleri ile buluşturarak, bilimsel ve mesleki gelişimlerini sağlamak amacıyla tasarlanmış yüksek kalitede eğitim hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

DOKTORUS Medikal Akademi, yeni düzenleme ve mevzuat değişikliklerinin yakın takipçisi olarak, güncel eğitim organizasyonu planlama aşamasında sağlık grubu çalışanlarından gelen talepleri değerlendirmektedir.

DOKTORUS Medikal Akademi, uzman kadrosunun yenilikçi ve yaratıcı eğitim programları ile sağlık profesyonellerinin sürekli eğitim gereksinimleri ve bilgi ihtiyaçlarını karşılayan, “HERKES İÇİN EŞİT FIRSAT” geliştirmek için çalışıyor.